Sunday, January 31, 2016

פחלוץ האם קריירה בתוקף לאנשים בליון היום

טווילי החדר הלך לחדר העבודה, משכן של חיות בר מתות. הקיר הארוך ביותר הוקצה לראשים מפוחלצים של בעלי חיים: תאו אפריקני, איל בר, צבי, איילים, זאב עץ ולינקס. קיר אחר הוקדש למשחק דגים רכוב: טרפון, דג חנית מפוספס, בס טווס, קובייה ולבנייה בקושי גדולה יותר מבננה. התרכז ברצפת עץ אלון היה הרעמה של אריה עור די פתטי לעין טווילי, כל הצייד האפריקאי הדפוס לבן.

הוא החל למשרד הרמינה, שהייתה נקי באופן מפתיע. שני תצלומים היו עומדים במסגרות כסף זהות; אחד בצד שמאל ואחד בצד ימין. תמונה הייתה דזיראטה, מנופף מחרטום סירת מפרש. היא לבשה בגד ים ורוד חשמלי ופניו נראו שזופות. המים ברקע היו בהירים מדי וברור להיות בפלורידה; טווילי נחש שהאיים בהאמה או אי שם באיים הקריביים. התמונה אחרת הייתה על שולחנו של לברדור רטריבר הגדול בכובע אדום של סנטה נפולות. ביטוי מפנק של הכלב עושה צחוק טווילי.

הוא הקשיב להודעות טלפון סמור במשיבון, ושרבט כמה הערות. ואז הוא קם כדי לבדוק קיר שלישי של הבור, ספרייה ממורקת מריצפה ועד תקרה, שהייתה, כצפוי, נטול ספרים. טווילי מצא שלוש חוכמת גולף דק כרכים, ושולחן קפה אופוס מבריק המנציח את אליפות עולם הסדרה הראשונה והאחרונה של קבוצת בייסבול פלורידה מארלינס. זה היה די ספרייתו-הרמינה פאלמר; אפילו לא מחובר כל עור פוקנר או סטיינבק החובה לקישוט. הגוני טרופי מעודן שימש כדי להפוך מדפים שהרמינה פגשה, של כל הדברים, קופסות ריקות פחלוץ תיבות פחלוץ, מוצגות ככל הנראה באופן שירשים אחרים עישון. מונטה כריסטו מס '1, Cohiba Robusto הקיסרית של קובה, דון Mateo, Partagas, Licenciados, ח' Upmann, הבאוזה-טווילי לא ידע דבר על מוצרי דישון צבי אילן, אבל הוא הבין שלתיבות הריקות היתה סטואוט גביעים, ראשי חיות מפוחלצים כמו. בהבלטה על הצלחת שלו היה הוכחה נוספת לקובץ המצורף של איש: שער מגזין חובב פחלוץ מודל ממוסגר הכולל תצלום של תשע עשרה על ידי סטואוט לבוש טוקסידו לבן ונושף סיגר גדול למראה חזק. האגדה אומרת דמה "איש השנה".

טווילי שמע רעש בדלת ופנה לברדור עשה עם חטיפו. טווילי אמר הפוצע היי לבוא לכאן. הכלב הביט סביב חדר העבודה לדגים המתים ויונקים ימיים מתים, אז הלך. טווילי הבנתי. סולם ספרייה מתגלגל מציע גישה נוחה לפחלוץ. טווילי החליק הרכבה למשנהו, תוך שימוש בסכין שלו לחטט זכוכית גלגלי העיניים, שהוא סכם עם תלמידים לגן עדן במחומש מושלם במשרד הנייר הסופג פאלמר הרמינה.

וגם משהו לאשתו של וילי, שהיה ימונה מנכ"ל המרכז במשכורת שנתית של 49 $ 500 הגדולה רפואית-ולהשתמש הפסקה. ועוד דבר לחבר הכי טוב של וילי, שהייתה בעלים של החברה שתקבל את חוזה הבנייה היבש עבור 200,000 $ לבניין החדש. ועוד דבר לבעלה של מנהל קמפיין וילי, שהחברה שלו מספק ביטחון היית וארבע שעות ביממה עשרים שומרים למרכז. ואחרון האחרון חביב, משהו לאח צעיר והפרזיטי וילי, קרה לבעלים פינת דרום מערבית פשיטת רגל מכולת של האתר המוצע למרכז הקהילתי, מכולת שהיה צריכה להיות מסודרת ונרכשה על ידי המדינה, לפחות חמש או שש פעמים מה האח וילי ששילמה

No comments:

Post a Comment